portal osiedli, dzielnic i miast

Augustów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Rzeszów - serwis pogodowy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rzeszów - serwis pogodowy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Caman3 
   

Zaglądajacy


Wiek: 34
Dołączył: Nie Sie 21, 2016 15:19
Posty: 16
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 15:57    Temat postu: Rzeszów - serwis pogodowy

Witam was. Czy korzystacie w necie z jakichś serwisów pogodowych? Ja się zastanawiam czy np. taki byłby ok http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Rzeszow/
dornado 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Pią Sie 26, 2016 19:19
Posty: 9
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 22:40    Temat postu: Re: Rzeszów - serwis pogodowy

Strona wydaje się być wporządku. Ja jednak najcześciej sprawdzam pogodę na kanałach meteorologicznych w telewizji.
dragen3 
   

Początkujacy


Wiek: 61
Dołączył: Sob Sty 07, 2017 18:27
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 19:49    Temat postu: Re: Rzeszów - serwis pogodowy

Super, dzięki wielkie za wszystkie porady Smile Na pewno mi się to przyda Very Happy
krupak2 
   

Początkujacy


Dołączył: Sob Kwi 08, 2017 16:30
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 14:45    Temat postu: Re: Rzeszów - serwis pogodowy

ja sprawdzam pogodę głownie na Polsacie . tam mają sprawdzone prognozy
Ko-beaaae 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 11:49
Posty: 5
Skąd: Przymorze

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 14:34    Temat postu: Re: Rzeszów - serwis pogodowy

ja głównie oglądam pogodę w telewizorzeWink przeważnie się sprawdza
m4dz14 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Sie 13, 2017 13:10
Posty: 15
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 20:25    Temat postu: Re: Rzeszów - serwis pogodowy

A może popytać specjalistów z tej dziedziny? Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobry pomysł Smile
Warszianka025 
   

Stały bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Czw Sie 17, 2017 11:46
Posty: 68
Skąd: Warszawa-Bemowo

PostWysłany: Śro Paź 18, 2017 0:52    Temat postu: Re: Rzeszów - serwis pogodowy

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 już za nami. Czy ktoś z Augustowian był może? Co wam się podobało najbardziej?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama