portal osiedli, dzielnic i miast

Augustów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Mikołajkowe czary
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Mikołajkowe czary

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Warszianka025 
   

Stały bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Czw Sie 17, 2017 11:46
Posty: 68
Skąd: Warszawa-Bemowo

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 14:42    Temat postu: Mikołajkowe czary

Cześć, czy myśleliście kiedyś o tym, jak to jest dostać list od Świętego Mikołaja? Ja tak, dlatego cieszę się na samą myśl o reakcji moich pociech, którym kupiłam taki prezent. Serio, firma elfi pozwala na kupienie gotowego listu bądź wideo, który możemy też personalizować dowolnie. Po prostu wiem, że chłopaki będą wniebowzięci! Mąż także. A Wy co kupiliście swoim maluchom?
Uwielbiam Mikołajki i Boże Narodzenie i cieszę się, ze niedługo wszystko sie zacznie.
Kasaba_93 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Sob Gru 16, 2017 22:34
Posty: 12
Skąd: Konin

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 13:36    Temat postu: Re: Mikołajkowe czary

Taki list można dziecku wysłać samodzielnie. Oczywiście jednocześnie z adnotacją o ewentualnych prezentach.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama