portal osiedli, dzielnic i miast

Augustów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Problem z nadwagą i otyłością
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Problem z nadwagą i otyłością

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
stefan66 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Nie Gru 17, 2017 19:51
Posty: 11
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 8:51    Temat postu: Problem z nadwagą i otyłością

Temat znany od lat, ale może znacie jakiś skuteczny sposób na walkez nadwagą oraz otyłością.
Ivoo_88 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Sty 15, 2018 16:23
Posty: 16
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 10:10    Temat postu: Re: Problem z nadwagą i otyłością

Zmiana nawyków i zamiłowanie do sportu – nie ma innego wyjścia chyba ze mówimy o jakiejś chorobie metabolicznej . Moim zdaniem najlepiej zaczynać od małych kroków. U mnie np. było to ograniczenie słodyczy i rezygnacja z alkoholu.
_________________
" Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem. Ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
misiekzloty 
   

Zaglądajacy


Wiek: 30
Dołączył: Pon Lut 12, 2018 12:49
Posty: 16
Skąd: Kazimierz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 19:42    Temat postu: Re: Problem z nadwagą i otyłością

Żadne suplementy i diety nic nie pomogą przy biernym trybie życia. Warto wprowadzić w życie więcej ruchu.
elGatoaa 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lip 26, 2018 15:11
Posty: 9
Skąd: elGato

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 16:21    Temat postu: Re: Problem z nadwagą i otyłością

Warto poszperać w tej kwestii w Internecie. Myślę, że z całą pewnością coś sprawdzonego się znajdzie Wink
Gocha25 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sie 26, 2018 1:10
Posty: 94
Skąd: Gdansk Zaspa

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:52    Temat postu: Re: Problem z nadwagą i otyłością

Ja odkąd pamiętam jestem na diecie. Staram się zdrowo jeść i ruszać. Trening min 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o jedzenie to wiadomo więcej warzyw niż owoców. Ale też produkty którę lubię staram się zamieniać na te dla osób na diecie. Na przykład ketchup Kotlin. Smak ma świetny mogę używać niemal do wszystkiego. A wersja 60% jest lepsza dla osób na redukcji.
kabix179 
   

Bywalec


Wiek: 31
Dołączył: Nie Cze 24, 2018 14:07
Posty: 40
Skąd: Poznań-Górczyn

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 14:23    Temat postu: Re: Problem z nadwagą i otyłością

Jeżeli macie problem z nadwagą czy otyłością to polecam jadać jak najwięcej zup czy kiszonek. To dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Mówię Wam, moja koleżanka też to przechodziła a dziś już nie ma 20 kg. Poczytajcie sobie więcej na blogu http://strefablogow.pl/ . Bardzo wartościowe informacje tam są.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama